PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692282}

Non Non Biyori Second Season

Non Non Biyori
7,5 175
ocen
7,5 10 1 175
Non Non Biyori
powrót do forum serialu Non Non Biyori

Główną siłą Non Non Biyori jest jej lekkość i mimo tego, że seria nie jest jakoś zbytnio wciągająca to i tak ogląda się ją z wielką przyjemnością i z radością pochłania się każdy kolejny odcinek. Poznawanie nowych przygód Hotaru razem z jej przyjaciółkami to coś wspaniałego a do tego dochodzi cudowna oprawa graficzna, te wszystkie lokacje jak góry, niebo, łąki, czy nawet poruszająca się trawa i woda wyglądają obłędnie a dogrywa przy tym cudowna muzyka. Podsumowując dla mnie obok 3-Gatsu no Lion jest to najlepsze Slice of Life jakie dane mi było obejrzeć tylko z tą różnicą, że Lion skupia się na dramacie głównego bohatera i jego powrocie do normalnego życia a NNB jest dla czystego relaksu. Jeśli szukacie czegoś z gatunku okruchy życia, albo macie zły humor to Non Non Biyori jest pozycją obowiązkową dla tych osób do tego za niedługo dane nam będzie obejrzeć film z tej serii mam nadzieje, że będzie tak samo dobry jak poprzednie dwa sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones