PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802195}

Jednostka 19

Station 19
7,2 1 245
ocen
7,2 10 1 1245
Jednostka 19
powrót do forum serialu Jednostka 19

Do 3 sezonu łogień

ocenił(a) serial na 4

Pierwsze trzy sezony - miodzio. To co lubię - akcja, akcja i akcja. 4 sezon - zaczął się wysryw kofidian (śmiesznie oglądać z perspektywy jak ludzie dali się zrobić), wątki BLM i wychwalanie zbrodniarza. Pozostałe sezony to polityka, polityka, polityka i "o, trzeba jakąś akcję dać". Połowę 5 przescrollowałam, 6 porzuciłam na 2 odcinku bo się nie dało. A przewijanie każdego odcinku by pominąć wkurzające wątki mijało się z celem. Zmarnowany potencjał.

ocenił(a) serial na 1
Sonara

Serial o wszystkim byle nie o pracy strażaka. Do tego nowomodna propaganda pełna gębą. W jednostce dyma się każdy z każdym i to jest ważniejsze niż cokolwiek innego.

Sonara

Zmarnowany potencjał to chyba z rozumieniem świata u Ciebie.
Nie wiem czy znasz znaczenie słowa „zbrodniarz” …
Z Towjego wpisu wnioskuje ze żyjesz / mieszkasz w Pl lub równie jednolitym rasowo miejscu i cześć wypowiedzi wynika po prostu zniewiedzy a nie czegoś innego.
Co do „wysrywu” ciężko oczekiwać ze serial o first responders pominie taka dwuletnią „błahostkę” No ale widać można się przyczepiać do wszystkiego podlug agendy…
Nie pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
Sonara

biedny incel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones