Faye Dunaway

Dorothy Faye Dunaway

8,0
9 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Faye Dunaway

Prośba do tego co współtworzy tą stronę

to najlepsza aktorka i najpiękniejsza kobieta czemu wszyscy musza na to patrzeć czemu
inne aktorki w jej wieku maja zdjęcia z z wczesnych okresów kariery ,to czysta hipokryzja
niech pozostanie w zbiorowej wyobrazni ,wyobrazni fanów wielkiego kina i wielkich aktorów
młodą na zawsze

lebland

To kwestia dyskusyjna, czy przy profilu powinny figurować zdjęcia "aktualne" czy te z okresu młodości. Wygląd Faye bardzo się zmieniał na przestrzeni lat, ale zawsze wyglądała bardzo dobrze, zawsze miała "to coś". I tak większość kinomanów kojarzy ją jako zjawiskową blondynkę z Bonnie i Clyde i chyba właśnie taki jej obraz funkcjonuje w ich wyobraźni. :)

baron666

większość kojarzy ją z teledysku, a tak poza tym to zgoda

baron666

Jestem zdania, że zdjęcie profilowe powinno oddawać wygląd aktora ze szczytowego okresu kariery - odpowiadać wizerunkowi z jakim jest powszechnie kojarzony. Chociażby, dlatego, że nie ma sensu podstarzałym dziecięcym gwiazdom wklejać zdjęć aktualnych, albo z okresu tuż przed śmiercią, bo nikt ich takimi nie pamięta. Czas płynie, ludzie się zmieniają ale kino daje nieśmiertelność, czemu z tego nie korzystać?

lebland

Dokładnie, powinno być tu jej zdjęcie z Bonnie & Clyde. Tak jak to jest w przypadku Warrena Beatty'ego.

adamcpdst

z teledysku ? ? ? aż otworzyłem usta z wrażenia :o i az zawstydziłem się własnej miny, która na pewno nie wyglądala w tej chwili inteligentnie ... Biedna Faye ...

Gregorious

Chyba nie do mnie miał być ten komentarz.;)

adamcpdst

nie do Ciebie ;) kliknąłem po prostu odpowiedź nie w tym miejscu gdzie trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones