David YatesII

6,4
3 959 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Yates

facet totalnie zmasakrowal zakon feniksa! w zajawce pokazano chyba wszystkie najlepsze sceny z filmu, po jej obejrzeniu, opanowaniu podniecenia i po zejsciu dreszczu na plecach, oczekiwlem na pewmiere filmowa z niecierpliwoscia, bo myslalem ze film wgniecie mnie w fotel. nic bardziej mylnego. facet ze psul ten film i tyle. a tu wlasnie dowiaduje sie, ze wyrezyserowal tez ksiecia i ze ma jeszcze wyrezyserowac insygnia? o NIE! stanowczo protestuje.niech zrobi to rezyser wieznia azkabanu, lub czary ognia!

reklamyspam

to że zjebał 5 to się zgodzę.ale chyba cie nieźle pojebał z tym żeby reżyser 3 lub 4 reżyserował 6 i 7 część.:/one już chyba były gorsze od 5. Chris Columbus powinien nakręcić wszystkie części bo one zdawały się iść ku światłu książki a nie debilnych jak to nazwać......,,pomysłów reżyserskich''

Kot_13

stary, z takim slownictwem to spadaj na podworko. jak nie masz do powiedzenia nic na poziomie, to poszukaj forum dla emo dzieci, tam mozesz sobie pobluzgac.

reklamyspam

Zgadzam się z kotem. Columbas był najlepszym reżyserem filmów o Potterze i zarazem najwierniej trzymał się książki. Wystarczy porównac długośc części pierwszej z Columbasa i długośc części piątej Yatesa... To śmieszne żeby adaptacja filmowa książki która ma ponad 300 stron była dłuższa niż książki która ma niewiele mniej niż 1000 stron. Yates to największa tragedia dla całego filmowego świata Harrego Pottera

killus_13

sa pewni ludzie ktorzy decyduja o tym jak film bedzie nakrecony. nie da si w poltorejgodzinnym filmie zmiescic calej ksiazki. nie da sie i tyle. natomist moja ocena nie dotyczyla tego jak brdzo film wierny byl ksiazce (bo to temat na osobna dyskusje), tylko fabuly ogolem, tego ze film byl nudny.

użytkownik usunięty
reklamyspam

Jak film się skończył, poszły napisy to ja sobie pomyślałem"I tylko to? Totalna porażka..."
Jeżeli tak samo spaprze KP i IŚ to...i tak mu nic nie będę mógł zrobić!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones