PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764039}
7,6 134 635
ocen
7,6 10 1 134635
7,9 53
oceny krytyków
Zimna wojna
powrót do forum filmu Zimna wojna

Czekam na jakieś zdjęcia gdzie będzie wanna. Tą którą sprzedałem na plan filmowy. Pzdr.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

W Polsce zgłaszane są tysiące gwałtów. Jeszcze więcej jest niezgłaszanych, ponieważ policja o prawicowym nastawieniu atakuje ofiary gwałtów, prokuratorzy o prawicowym nastawieniu nie ścigają sprawców, sądy o prawicowym nastawieniu uniewinniają winnych.

Prawica tworzy kulturę gwałtu, akceptuje gwałt. To kto gwałci?

hyrkan

policja jest o ,,prawicowym nastawieniu".
gliniarzyki atakują ofiary gwałtów?
prokuratorki i sędziowie też?
To nie wiedziałem że pontoniarze już w naszej policji siedzą?
,,Prawica tworzy kulturę gwałtu, akceptuje gwałt. To kto gwałci?" - rozmawiałeś o tym z psychiatrą?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Rozmawiałem o tym z wieloma ludźmi, którzy więcej widzą niż ty. Że przypomnę twój podstawowy argument:

"nie wiem, że..." :D

hyrkan

A mógłbyś zdradzić nazwiska tych osób... Bardzo proszę, wręcz błagam. hyrkanek, podaj nazwiska tych osób.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Jak dokończysz wymienianie Polaków biorących udział w II wojnie.

hyrkan

Wiedziałem, że oni nie istnieją.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Tak wynika z twoich tekstów.

hyrkan

Wiedziałem, że ci twoi informatorzy to ściema.

hyrkan

,,sądy o prawicowym nastawieniu uniewinniają winnych" - to te same sądy co to unieważniają mandaty?
Teraz na poważne, przestań mnie obrażać tylko odpowiedz na pytanie: czy twierdzisz, że sądy w Polsce są o prawicowym nastawieniu? (nie będę cię pytał czy dla ciebie prawicowe nastawienie to zbrodnia bo wiem co odpowiesz).
Czy może twierdzisz, że część sądów ma prawicowe nastawienie i to ta część popaguje, jak to nazwałeś ,,kulturę gwałtu"?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

W Polsce jest więcej niż jeden sąd.

W Polsce ofiary gwałtów nie mogą liczyć na sprawiedliwy proces.

Działania policji są tak bezsensowne, że nawet polskie sądy nie znajdują podstaw do utrzymania mandatów.

hyrkan

A tak w ogóle masz rację. Ci z pontonów wolą socjal naszych zachodnich sąsiadów. Nas wolą ci z Kaukazu. I później haracze wymuszają w Olsztynie.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Szkoda, że nie można zamienić naszej prawicy w całości na imigrantów.

hyrkan

Nie martw się. pontoniarze się jeszcze sprowadzą. Wtedy będziesz miał raj.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie, przecież polska prawica nie zniknie.

hyrkan

Dlaczego ty hyrkanku, jeszcze nie przeprowadziłeś się do arabii saudyjskiej?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Bo tam też są ludzie o takich poglądach jak twoje.

Widzisz, mnie przeszkadzają ludzie o takich poglądach. Mało tego: tobie też przeszkadzają ludzie o takich poglądach.

Ciągle przywołujesz jakieś historie na temat rasistów, morderców, ksenofobów, wszystko to ludzie przeciwni wielokulturowości, nauce i LGBT. Straszysz osobami różnych nacji - a one są niebezpieczne tylko dlatego, że mają twoje poglądy.

hyrkan

Dlaczego ty hyrkanku, jeszcze nie przeprowadziłeś się do maroka?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Bo są tam ludzie o takich poglądach jak twoje.

hyrkan

Ale z maroka przecież na pontonach uciekają do Europy przed wojną syryjską. I co? oni, ci pontoniarze, też mają takie poglądy jak ja?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Przecież też byś uciekał. Czy pewnie wśród uchodźców są też osoby podobne do ciebie. Gdyby byli tam tylko lewacy, to luz, moglibyśmy wysłać na przejętych pontonach prawice do Afryki i faktycznie byłby tu raj.

hyrkan

Informacja z ciekawostek ,,Wonder Woman 84":
,,Gianna Collier-Pitts, ambasadorka amerykańskiej pozarządowej organizacji GLAAD (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation) działającej na rzecz środowisk LGBT w mediach, wystosowała petycję do twórców filmu, aby tytułowa bohaterka była biseksualna".
hyrkany, wy już pogłupieliście?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Boisz się biseksualizmu czy co? :)

hyrkan

No i dlatego tak mało gwałtów w Polsce. A te co się zdarzają to też nie często od tych z prawicy. A jak już cudem jakimś prawak zgwałci to nie dlatego, że jest prawakiem. Mógł być np. po pijaku.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

mało? Ogromnie dużo gwałtów w Polsce.

hyrkan

A ty hyrkan nie na protestach? Wolisz amstafy?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Czasem jestem na proteście. A ty nie robisz jakiejś naziolskiej kontrmanifestacji?

hyrkan

Oj hyrkanie, hyrkanie. Ile razy mam ci powtarzać, że protesty przeciwko eugenice nie są nazistowskie. Są antynazistowskie. Nie rozumiesz tego? Jakbyś coś czytał, np. historię iii resy, to byś wiedział, że eugenika to wymysł hitlera i jego nazioli.
Odpowiadając na twoje pytanie. Jeszcze nie robiłem manifestacji przeciwko eugenice. Na razie nie mam czasu bo muszę z różnej maści hyrkanami-naziolami walczyć.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Ale przeciwko eugenice nikt nie protestuje. :)

PiS cały czas prowadzi program eugeniczny, żeby rozmnażali się ci, którzy są gotowi spłodzić dziecko za 500 zł. Jakieś protesty? :)

hyrkan

Ha, ha, ha, dobroć gurali ze wzgórz Golan dla Palestyńczyków:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/szczepienia-koronawirus-na-swiecie -izrael-zaszczepil-juz-jedna-trzecia-populacji/b9mc0fs,79cfc278

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Myśli ci znów odpłynęly

hyrkan

Słuchaj, ja nie organizuję protestów przeciwko nazistowskiej eugenice. Nie mam takich wpływów. Może Kaja Godek się tym zajmie.
Wtedy ty, i twoi naziole, będziecie niepocieszeni. Żal mi was.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Ale Godek wspiera eugenikę, czemu miałaby protestować?

hyrkan

Dajże spokój. Te twoje żarty nie są śmieszne.
Co do Kai Godek, może Ona powinna zostać prezydentem w 2025 r. Ja w każdym razie chętniue oddałbym na Nią swój głos.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie wątpię, że byś oddał. Naziści byli zwolennikami eugeniki.

hyrkan

Tak jak wy teraz...

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

:) Tak jak wy teraz.

Kaja Godek chce wprowadzić więcej chorób do społeczeństwa. To bardzo dziwny rodzaj eugeniki, chyba przyznasz.

hyrkan

Polska jest krajem mało postępowym. Jeszcze nie było kobiety na stanowisku Prezydenta.
Mnie się wydaje, że Kaja Godek nadałaby się na prezydenta. W 2025 mam zamiar na nią głosować... oczywiście jeżeli wystartuje.
Ja wiem, że ty chcesz zdrowe społeczeństwo. Wiem, poniekąd cię rozumiem. Też chciałbym samych zdrowych. Ale środki do tego celu mamy inne. ty byś chciał blondynów, wysokich, z niebieskimi oczami. Wszystkich zdrowych. Chcesz inżynierii genetycznej. Ja też uważam, że chorzy to balast. Ale trzeba skuteczniej ich leczyć. Nie pozbywać się ze społeczeństwa. To nas różni od barbarzyńców.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Jeśli rolą prezydenta jest ośmieszyć kraj, to by się nadawała. To ciekawe, że wybierając kobietę na prezydenta Polska okazałaby się w tym przypadku jeszcze mniej postępowa niż do tej pory.

Ja bym chciał, żebyś nie zgadywał, co ja bym chciał. :) Bo zgadujesz zawsze błędnie. Coś jakby twoja wyobraźnia zasłaniała ci rzeczywistość. Znów i znów.

Akurat ciebie nic, zupełnie nic, nie różni od barbarzyńców. Atakujesz ciągle różne mniejszości. Żywych ludzi, a nie konające płody.

hyrkan

hyrkanie, prześladują Aktorkę za poglądy polityczne. Ty patrzysz, widzisz i nie grzmisz? Wszak to terror poprawności politycznej, lewacki faszyzm, narzucanie innym swoich poglądów politycznych, tłamszenie innych.
https://niezalezna.pl/379798-disney-zwalnia-aktorke-za-poglady-wojna-hasztagow-f ireginacarano-vs-welovecaradune

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Czyli zwolnili ją, bo chciała dyskryminować mniejszości? Prześladować je? :)

hyrkan

Nie, hyrkanie. Nie dlatego ją zwolnili. Zwolnili ją bo chciała mieć prawo do własnego zdania.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Niedobrze, że chciała dyskryminować i prześladować. Każdy człowiek, który sprzeciwia się prześladowaniu, przyklaśnie zwolnieniu prześladowców.

hyrkan

Na czym to dyskryminowanie i prześladowanie w wykonaniu Giny Carano miałoby polegać? Ja się boję jej ciosów i kopów a nie jej prześladowania i dyskryminowania. Chyba że chodzi ci o prześladowanie i dyskryminowanie właśnie jej.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Boisz się przemocy z jej strony, no to sam widzisz.

hyrkan

Świetnie walczy i jest ładna.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Aha, to dlatego chcesz by prześladowała innych?

hyrkan

Gina nikogo nie prześladuje. Chce tylko prawa do swobody wypowiedzi.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Mówisz, że chce prawa do prześladowania?
A o prawo do niezatrudniania kogoś, kogo się nie chce zatrudniać, Gina też powalczy?

hyrkan

HYRKANIE, PATRZ JAKO TO ,,DOBRY" TEN IZRAEL:
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/8123720,australia-i zrael-wystawa-dyplomaci-ratujacych-zydow-polacy-lados.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones