PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021076}
6,4 15 404
oceny
6,4 10 1 15404
5,5 13
ocen krytyków
Teściowie 2
powrót do forum filmu Teściowie 2

POLSKA rewelacyjna KOMEDIA! Lepsza od pierwszej części. Mam wrażenie ze zaniżaja ja anty-polacy bo gdyby obraz byl np. Amerykanski to bylyby 10/10 przez caly seans dobrze sie bawisz i ŚMIEJESZ! Podkreslam to ma byc smieszna komedia a nie melodramat. Czekam za kontynuacją ale na pod warunkiem tego samego poziomu. 9!

KemoT86

Czyli pisowcy

KemoT86

A to nie można mieć już po prostu innego zdania ? Dlaczego anty-Polacy? Ludzie nauczcie się oceniać film i dyskutować o nim z innymi kulturalnie, bez osobistych wycieczek

KemoT86

dlaczego ludzie mają tak nasrane we łbach i wszędzie kategoryzują ludzi na antypolaków,prawdziwych Polaków itd? Czy naprawdę musicie ten swój cały prymitywizm wywalać na od razu na wierzch?coś strasznego

KemoT86

Komedia? Czuje, ze Ty sie smiejesz na Paczesiu i Ani Mru Mru. Zgadlem?

ocenił(a) film na 9
KemoT86

Zgadzam się w 100 % Świetna komedia dla ludzi z poczuciem humoru. Zdecydowanie przebija jedynkę, która wg mnie była mało zabawna...

ocenił(a) film na 7
patka181818

W pierwszej części dominuje humor inteligentny, niedopowiedziany, zmusza widza do pewnej analizy, w drugiej - humor prosty... Stąd pewnie ta różnica w odbiorze. Co kto lubi. ;)

ocenił(a) film na 3
kuba13130

Masz rację, ale jednak po pierwszej bardzo dobrej części jednak oczekuję się właśnie takiego humoru o jakim piszesz. Głupkowatych komedii mamy mnóstwo

ocenił(a) film na 7
Galileus1

Jeżeli oczekujesz określonego typu humoru a dostajesz inny, to potem jest zawód. Najlepiej nie mieć oczekiwań przed seansem. Gdyby dwójka powstała w takiej samej konwencji co jedynka, to byłyby zarzuty o wtórność i powielanie schematu. Nie dogodzisz.

KemoT86

Ubawiłem się. Bardzo mocnO poszli w komedię co do jedynki. Brawo dla scenarzysty, bo Maja Ostaszewska prawie wcale nie musiała grać lewaczki. :D

ocenił(a) film na 4
KemoT86

To to miała być komedia? Kompletnie zmarnowany, a i tak zresztą wtórny, pomysł o burakach w hotelu. Pierwsza część była killerem, prawdziwą śmieszną komedią. To coś już na poziomie scenariusza nie jest śmieszne. Kuna i jej rola ratuje ten wyrób filmopodobny

KemoT86

Film super, nie gorszy od jedynki ale wszystko pada w momencie ślubu. Jakby inny reżyser to wziął. Szkoda choć jak na polskie komedie to ósemka jest

ocenił(a) film na 7
jaszczyk77

Mam podobne odczucia. Sceny ze ślubu wymyślone na siłę, po to, żeby był pretekst do III części i chyba słabo je przemyśleli.

ocenił(a) film na 3
KemoT86

Druga część to po prostu straszne szambo i nawet po pijaku wydaje się okropnie żenujące. Jak widać Dorocinski odmówił udziału w tej kompromitacji m, bo człowiek inteligenty wyczuje kloakę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones