PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026113}
6,6 25 710
ocen
6,6 10 1 25710
7,2 51
ocen krytyków
Reality
powrót do forum filmu Reality

To najdłuższy wyrok, jaki kiedykolwiek wydano za ujawnienie tajnych dokumentów. Cała kadencja Trumpa powinna zostać unieważniona i wykreślona z historii USA. Hiperrealistyczny film. Stąd jeszcze bardziej przerażający, bo pokazuje jak tchórzliwa, opresyjna, oszukańcza władza potrafi zniszczyć człowieka. Za ujawnienie o niej prawdy.

Bokciu

malo rozumiesz w materii, stad zdziwienie. chcesz informacji, pytaj, proste, ze na to nie wpadles to az dziwn. Mysl logicznie a nie kocopoły czy wyzwiska (te cie osmieszaja).

ocenił(a) film na 7
ciosina10

Pisz, pisz...na naszych oczach tworzy się historia. Będziemy bacznie obserwować rozwój sztucznej inteligencji. Wygląda to obiecująco, ale nadal jest sporo do poprawy. Posklejane randomowe słowa, pozbawiające wypowiedź merytoryki i te równie przypadkowe diakrytyki.

Bokciu

zaorany

ocenił(a) film na 7
ciosina10

Nawet AI ma swoje ulubione słowa, które często powtarza. Zdążyłem już zauważyć, że to jedno z nich. Brawo. Szkoda, że równie randomowo używane niezależnie od sytuacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Weronka90

Nie znajdziesz. Był na NH we Wrocławiu. Za 12 dni premiera w kinie:-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Agatonik

Co do zniszczenia czlowieka , moze nie tak bardzo , ona moze jeszcze powrocic z jeszcze wieksza sila . Zrobila cos wspanialego , wykorzystali ja by sie zemscic i cala historia jest tak absurdalna ze te same fakty co ona ujawnila potem sami odtajnili. Teraz jeszcze film no i mamy piekny grunt pod waleczna zwycieska historie bohaterska .

ocenił(a) film na 8
Odette_Ode

Ale w więzieniu była i to na pewno pozostawia ślad na psychice. Mam nadzieję, że wyląduje tam Trump.

Agatonik

obejrze dzis ten film i powiem tak, obym nie musial przerywac jesli beda sceny wiadomo jakie

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Myślę, że gdyby ten "podły" Trump był nadal u władzy, nie doszłoby do obecnej wojny amerykańsko-rosyjskiej odbywającej się na ziemi ukraińskiej. A tak mamy podżegacza wojennego Bidena, który prze do konfliktów i karmi swoich zwierzchników zyskami.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Ręce opadają. Na szczęście, Twoje i moje Amerykanie dokonali dobrego wyboru.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

To prawda - ręce opadają gdy patrzę na Twoje dyletanctwo i brak świadomości sytuacji na świecie.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Przeczytaj dzisiejszy artykuł w Wyborczej "Mroczni siewcy Putina. Sprawdzamy, komu w Polsce mieszają w głowie". Bardzo wpasowujesz się w tę grupę, której pomieszano w głowie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Bokciu

Ależ Ty jesteś przewidywalny. A skąd czerpiesz informacje? Od Browna, Bosaka czy Międlara?

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Od wybitnych politologów i znawców historii. Gdybyś legitymowała się logiką, również wiele mogłabyś przewidzieć. A tak tkwisz w swojej bańce i dajesz wiarę wszystkim bredniom zapodanym przez kur wy medialne. W srovida dalej wierzysz? Szmatę nosisz? Dłonie dezynfekujesz? Kolejne mRNA przyjmujesz? Pewnie nie, bo w TV powiedzieli, że już nie trzeba, że już koniec...że teraz należy zdjąć maseczkę i wziąć chorągiewkę w jedynie słusznych barwach. Ale pocieszę Cię, już coś przebąkują o kolejnej "pandemii", więc będziesz miała okazję do ponownego kultywowania globalistycznych wymysłów. :)

ocenił(a) film na 8
Bokciu

A może nazwiska tych wybitnych politologów i znawców historii? Może się czegoś dowiem innego niż w "mojej bańce"?

Agatonik

a teraz popatrz na mój poniższy wpis, był taki temat na już opuszczonym w sumie forum Racjonalista, na którym zacny forumowicz żalił się na pracę dzieci w kopalniach. No to jak myślisz kto pracował w kopalniach Uranu w Nigrze, w jakich warunkach, za jaką kasę i kto na tym zyska a kto straci - sprawa tu jest niezwykle skomplikowana (interesy USA nie są tożsame z interesem Europy to już nawet Macron przebąknął)

Agatonik

a informacje tego typu można znaleźć w mediach amerykańskich - typu Washington Post, New York Times czy też Politico, bo tam oprócz politycznej propagandy pojawiają się informacje które u nas nie zagoszczą.
Trzeba znać w miarę język i dobrze szukać (jest w ogóle w Polsce taki dziennikarz który tego typu info wyłuskuje :)

Bokciu

dzięki za odwagę tych wpisów, teraz natomiast ciekawa sytuacja jest w Nigrze, tam się może sporo rozegrać, dodam że obecna sytuacja jest na niekorzyść Francji, może sprowokowana przez Rosję, natomiast długofalowo na korzyść Jankesów. Patrz kopalnie Uranu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
meadow3

Ale z tym Brunem byłbym ostrożny. Póki co jakoś nie zauważyłem jego dwulicowości i agentury. To co robił przez ostatnie trzy lata, to stawanie w kontrze do wszelkich debilizmów i dawanie propolskiego świadectwa. Chociażby ostatnia sytuacja z przerwaniem wystąpienia tego żydowskiego pachołka, Grabowskiego. Może jest coś o czym nie wiem. Może są jakieś dowody na to o czym mówisz, więc chętnie posłucham.

Bokciu

W sejmie głosuje tak jak reszta Konfy albo zatrzaskuje się w kiblu, poza tym rodzinka w Stanach . Z jednej strony rozumiem taką postawę - nie chce się wychylać i dostać bęcki, jednak śmierdzi mi to z drugiej strony na świadome robienie zadymy i skłócanie społeczeństwa. Obecnie jedyne co mi pasuje to ruch Dobrobytu i pokoju - mimo wszystko warto zaryzykować - żeby weszli do tego sejmu - choćby po to żeby nieco przypilnować resztę

ocenił(a) film na 7
meadow3

Ale z drugiej strony jako jedyny wychylił się i nie założył szmaty na twarz, za co był wielokrotnie eliminowany z obrad. Reszta Konfy siedziała potulnie i nikt go nie wspierał w tym temacie.

Bokciu

jednak problem w tym że On robi z siebie debila - patrz poniższy wpis (przewraca mikrofony i wynosi choinki) - nie jest to dobre dla sprawy (a może być celowe

ocenił(a) film na 7
meadow3

W pewnych sytuacjach nie widzę innego wyjścia, jak radykalne podejście do sprawy. Na tym etapie kurtuazja, argumenty i okrągłe słowa, nie przynoszą już efektu. Robią z nami co chcą, więc nic nam nie pozostaje jak chwycić ich za mordy. Z racji, że jestem porywczy, podzielam temperament Brauna. Poza tym wystarczy spojrzeć na jego interwencję u szumowiny Szumowskiego, przecież tam aż się nóż w kieszeni otwierał na tę farsę jaka miała miejsce.

Bokciu

sprawy Szumowskiego nie znam (być może zapomniałem - coby nie było trudne), ale tu właśnie z tego powodu co piszesz trzeba mocnych argumentów - żeby wybrzmiały w głównych mediach - argumentów opartych na mocnych faktach (a nie przewracanie mikrofonów i inne cyrki), właśnie po to aby uświadmić społeczeństwo, aby później właściwie wybrało. Z drugiej strony głowny ściek puszcza takie a nie inne sytuacje - jestetśmy w czarnej dupie

ocenił(a) film na 7
meadow3

Interewncja poselska była relacjonowana na FB, ale nie pomnę przez kogo. Pamiętam tylko, że był z nim Płaczek, któremu Szumowski zniszczył telefon podczas transmisji. Miało to miejsce w szpitalu gdzie Szumowski był bodajże ordynatorem i Braun zaskoczył ich gdy sobie urządzali małe posiedzenie, najprawdopodobniej przy alkoholu. Została wezwana policja aby przebadać go na obecność, a ten starał się uciec ze szpitala.

ocenił(a) film na 7
meadow3

https://www.youtube.com/watch?v=0bvanQStCdU   Tu masz skrót z tego wydarzenia.

Bokciu

hahahaha, troche mi było nawet żal gościa, zostawiony przez PIS na odstrzał. Tak naprawdę jednak to i tak pomniejsza sprawa - trzeba by do końca wyjaśnić sprawę respiratorów - ale to wiadomo.
Co do samych maseczek sam ich używałem (bądź co bądź moim zdaniem zmniejszają jednak ekspozycje), co do szpryc moja wiedza jest taka że nie chce tu nikogo straszyć bo już mam dość gadania o tym

Bokciu

co do szpryc - znamienne jest jednak że wypowiadali się sami (lub prawie sami - ja nikogo innego w mediach nie słyszałem) epidemiolodzy.

Niektórzy nawet jak Pyrć o 180st zmienili zdanie.

Nie było natomiast wypowiedzi genetyków

Znamienne to.

ocenił(a) film na 7
meadow3

Wypowiadały się same kur wy typu Simon, Sutkowski, Horban czy Gut, który najczęściej zmieniał front. Ostatnio były bardzo ciekawe spotkanie, chyba w Kanadzie, gdzie rozkodowano QR kody, będące na ampułkach eliksirów. Okazuje się, że były trzy opcje. Pierwsza placebo, czyli zwykła sól fizjologiczna, druga właściwa, czyli mRNA, trzecia - kancerogenna zawierająca gen onkologiczny. Co do szmat, zmniejszają ekspozycję ale na bakterie, których wielkość to mikrony czyli 10 do -6 Natomiast każdy wirus ma wielkość od około 50 do 250 nano czyli 10 do -9. Z kolei każda maska medyczna zatrzymuje drobnoustroje do około 0,3 mikro. Wszystko poniżej przechodzi. Zauważ, że mowa nadal o mikronach, a gdzie tam nano. Oczywiście nie wspominam tu o maskach chroniących przed aerozolami, pyłami i zadymieniem, czyli FFP2 i FFP3, bo to nadal nie są żadne maski "antywirusowe" jako to były reklamowane. Miałem okazję rozmawiać z szefową laboratorium jednego z największych producentów masek w Polsce Filter Service. Kobieta była na tyle szczera, że powiedziała wprost "nie istnieje coś takiego jak maska antywirusowa. Gdyby taką stworzyć, człowiek nie wytrzymałby za nią nawet minuty" Dlatego też chirurdzy na salach operacyjnych używają masek aby nie napluć do otwartego pacjenta. Zaś ewentualne wirusy zabijają lampy UV umieszczone na sali.

Bokciu

Co do masek - tu mam troszkę odmienne spostrzeżenie - nie chronią one przed samym wirusem (są tacy co uważają że wirusów nie ma :)) ), ale wirusy przemieszczają się też w chmurze - np podczas kichnięcia i one chronią przed liczbą tych wirusów mogących wniknąć w organizm - to jest zresztą mniej istotne - maska noszona np tylko w autobusie a później zdjęta raczej większych szkód nie zdziała (tak wiem niedotlenienie etc - ale z tym to ja się pogodziłem).

Natomiast z punktem 2 także do końca się nie zgodzę - ale tu w drugą stronę - i niestety będę straszył :

nie ma różnicy między mrna a genem onkologicznym (pierwsze słyszę aby był użyty), ale sama metoda mrna miała być zbawieniem na czerniaka -
czytałem z 3 może 5 lat przed pandemią dużo artykułów w świecie Nauki (Scientific American - popularne ale dość poważne pismo - przynajmniej kiedyś takie było)

- ano nie była z powodu skutków ubocznych które już teraz się pojawiają, następne to mogą być choroby nowotworowe - nie teraz a za dekadę.

- niestety grzebiemy bezpośrednia w genach człowieka - gdzie jest petryliard zależności, a nie mammy do końca rozpracowanej muszki owocówki

ocenił(a) film na 7
meadow3

Ależ oczywiście, że mRNA to nic innego jak eksperyment medyczny, którego skutki będziemy obserwować na przestrzeni najbliższych lat. To nic innego jak loteria, jedne organizmy przetrwają wstrzyknięte gówno, a inne się poddadzą. Z pewnością nie jest to szczepionka przeciw rzeczonemu wirusowi. Różnica pomiędzy drugą a trzecią ampułką, ma byś taka, że w przypadku drugiej masz większe szanse na wyjście z tego obronną ręką, a przy trzeciej takie prawdopodobieństwo jest znikome. Ot taka loteria. Poza tym o czym my ty mówimy. Każda prawdziwa szczepionka przechodzi szereg badań i etapów. Zanim zostanie wprowadzona do obrotu, mija kilka ładnych lat. Tutaj mieliśmy preparat, który powstał w kilka miesięcy. Zatem obecnie można przyjąć, że nadal jest w trakcie badań, ale na ludziach, którzy go przyjęli.

Bokciu

te szprycowanie to były testy na całych społeczeństwach, chole ra wie co dalej będzie...

a co do Wuhan - to taki mi się zdaję że o chińskiej ekspertce - tzw Bat Woman słuch zaginął

Bokciu

nie widze twojej odpowiedzi, bo tu napralo stron, ale nie mam watpliwosci ze dziecko bredzisz od rzeczy a jutro szkole macie

Bokciu

Poza tym z Grabowskim można to było załatwić nieco inaczej, on zagrał tak że w zasadzie zrobił mu reklamę - bo jego wystąpienie i tak zostało dokończone, a dzięki cyrkom Brauna pojawiło się w wielu mediach. A robi się to tak - wymienia się poglądy danego osobnika - nie wymieniając z nazwiska - i wyśmiewa jego argumenty - podając własne oparte na mocnych faktach, dzięki też temu dany osobnik nie ma reklamy - bo nie wiadomo o kim mowa. Działanie takie jak urządza Braun to raczej skłócanie - robienie reklamy niestety

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Na nieszczęście Twoje i moje dopiero się przekonamy, że dokonali złego wyboru, ale jest jeszcze szansa w przyszłym roku.

Orzeszek_120

ze piecze prawakow to w sumie dobrze, ale pasowaloby wspolpracowac na rzecz kraju, a nie jedynie poddac go sąsiadowi. Zatem usunac szkodnikow od wladzy i starac sie budowac w miare zachodnie panstwo z mala liczba homofobow, frustratow i innych niezbyt sensownych grup pod potencjal spoleczny kraju.

Agatonik

Chciałem powiedzieć że czytam ten wątek i popieram twoje podejście do wszystkich tematów.

Agatonik

Poczytaj sobie o synalku tego twojego Bidena. Ćpun, oszust podatkowy i zboczeniec.

ocenił(a) film na 8
divx_avi

Czyli Trump 2.0?

Agatonik

Nie Trump 2.0. Po prostu Bajden. A, zapomniałaś już jak twój Bajden wypiął się na ludzi z Afganistanu.

divx_avi

odzedl z kraju w ktorym nie realizowali skutecznie interesow, matematyka. Ale ty dodawac nie umiesz pewnie na palcach, wiec pozwol ze oszczedze ci danych swiadczacych o koniecznosci opuszczenia tego kraju. Zaden z obu wymienionych kandydatow nie rokuje, ale chwilowo impas wewnetrzny w mocnej obsadzie prezydentury w usa imo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones