PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014050}
4,6 5 000
ocen
4,6 10 1 5000
Parada serc
powrót do forum filmu Parada serc

Tym jak bardzo tu wszystko nie wyszło. Scenariusz .... nie będę spoilerować ale jest po prostu słaby. Czasami w takich sytuacjach film uratować może jeszcze chemia między aktorami. Tutaj pierwszy raz chyba widzę tak kompletne niedopasowanie ... I totalnie brak czegokolwiek między głównymi bohaterami, że naprawdę ciężko jest uwierzyc, że to oni są w ogóle głównymi bohaterami. Jest to raczej film z gatunków: "słabe i meczyszy się podczas oglądania", także wszelkim fanom paździerzy i oglądania słabych filmów dla rozrywki.... Od razu mówię - na własną odpowiedzialność! Nie ma się nawet z czego śmiać tak naprawdę, głównie irytacja i cringe.... Przykro, bo jednak widać, że budżet był bardzo duży. Mam nadzieję, że w końcu uda się stworzyć jakiś dobry film z gatunku komedii romantycznej.... Narazie posucha.

amollwonderfull

Film na poziomie świata według kiepskich

amollwonderfull

Teoretycznie masz rację. Aczkolwiek... na tle innych polskich obecnych produkcji jest jeszcze nie taki zły. Ja dotrwałem do końca, a to mi się ostatnio rzadko zdarza. Coś do jasnej anielki trzeba oglądać z polskich filmów. Choćby dla zasady. Dźwięk - tradycyjnie - niezrozumiały. Ale przynajmniej zadbali o kolor grading. Trochę fajnych ujęć architektury i krakowski spleen. Dłużyzn nie było. Dało się wytrzymać.

ocenił(a) film na 4
Beno_63

Akurat dźwięk był jak rzadko - znakomity, wszystko dało się bez problemu zrozumieć (od jakiegoś czasu włączam na polskich filmach napisy, a tu nie było takiej potrzeby).
Sam film słabiutki, aczkolwiek plus za psa, no i kolejny za to, że w końcu Roguckiego wykorzystali również do śpiewania.

amollwonderfull

Film fajny i przyjemny :) fajnie obejrzeć ze swoja miłością :)

ocenił(a) film na 3
amollwonderfull

ja bym powiedziała, że wyszedł im jedynie piękny Kraków :) i Wodecki

ocenił(a) film na 3
Kasha

Mimo że krakowianie pokazani niczym idioci

ocenił(a) film na 6
amollwonderfull

Inna aktorka i film był by super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones