PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 441
ocen
6,6 10 1 48441
6,6 38
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8

Bardzo fajny film, pełen humoru i akcji. Kilka ostatnich filmów DC mnie nie zachwyciło, lecz ten Legion Samobójców jest o wiele wiele lepszy od wcześniejszych filmów. Nawet śmiem powiedzieć że lepszy od Marvelowskich filmów które jak wiadomo skierowane są także dla dzieciaków a Legion skierowany jest nieco starszych widzów.

darek_olech

Bardzo dobry film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
darek_olech

Popieram, szalona jazda bez trzymanki!

ocenił(a) film na 7
darek_olech

Zabawnie bzdurny, lekko krwawy, gadki świetne, fajnie zrobiony, zdecydowanie nie dla dzieci. Ogółem bardzo fajny :) Zgadzam się z przedmówcą w 100 procentach.

ocenił(a) film na 2
darek_olech

Słabe nie śmieszne . Zasypiałem z dziećmi. Strażnicy nieźli ale to nawet przy nich nie stało.

ocenił(a) film na 10
daro8112

Zajeb*sty wybór filmu dla dzieci, nic tylko pogratulować.

ocenił(a) film na 4
Kalimdor

A niby dla jakiej grupy wiekowej to jest? Wygląda jak film dla trzynastolatków, tylko z dużą ilością przemocy i wulgarnego humoru.

Kalimdor

Właśnie, jak ktoś pozwala dzieciom oglądać takie filmy, to raczej nie ma się co sugerować jego opinią.

Dla mnie film świetny, to jest The Suicide Squad, dostałem dokładnie to na co liczyłem. Przemoc, czarny humor przeplatany z głupkowatym, fajną muzykę i niezręczne sytuacje. Jak ktoś chce mrocznego bohatera to ogląda Batmana, jak ktoś chce moralizatora ogląda Supermana.

ocenił(a) film na 3
daro8112

no o normalności nie swiadczy ani zachwycanie sie niskim poziomem tego filmu nawet jak na ekranizacje komiksu, ani ogladanie tego z dziecmi, kiedy dla nich sie nie nadaje.

ocenił(a) film na 6
darek_olech

Dla mnie typowy średniak. Jakoś nie poczułem tego klimatu. Dobre żarty można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta jest albo drętwa albo zapożyczona z innych filmów. Po tym w jaki sposób film był reklamowany spodziewałem się wiele wiele więcej, jakiegoś powiewu świeżości, niestety nic takiego nie zauważyłem (może momentami jakieś przebłyski).

ocenił(a) film na 6
viatori

Dla mnie średniak+ :)
Z plusów:
- fajna rozpiździawa, humor, postacie
- wysoki poziom absurdu
- Harley@Robbie

Typowe kino wakacyjno-rozrywkowe.

Z minusów
- nudny fabularnie. 99% filmów tego typu ma walące się budynki, ucieczki w ostatniej sekundzie, te same motywy, te same klisze... Przy 99 filmach może jest to ciekawe, ale przy setnym już nuży
- szkoda że humor nie poszedł w kierunku Deadpoola2. Tutaj w zasadzie oprócz eksterminacji wioski, pierwszych "superbohaterów" niewiele było jazdy po bandzie - a szkoda
- syndrom miksu bohaterów. Bohaterowie nie dodają się matematycznie - to że Superman jest super, Ironman jest super i Kubuś Puchatek jest super nie oznacza że wrzucenie ich do jednego worka da film 3x bardziej super.
- no i "syndrom polskiego kabaretu". To że bohater wyjdzie na scenę przebrany za babę i będzie głośno mówić piskliwym głosikiem nie oznacza automatycznie że będzie śmieszniej. Maski i stro0je w filmie były fajne, ale jakoś tak sztucznie pododawane i bez robienia sobie jaj

Jest więc fajnie, ale to tylko niezobowiązujące kolorowe kino sezonu ogórkowego.

ocenił(a) film na 3
viatori

Zgadzam sie. Nie uniesli ciezaru polaczenia szalenstwa z dobrym sarkazmem i humorem. Wiekszosc scen jest po prostu glupio okrytnych, oblesnych bez polotu. Tylko scna ucieczki HQ ma to cos, ten dystans i zakrecenie pokazywania tych paskudncyh rzeczy w sposob, ktory budzi dziwne uznanie.

ocenił(a) film na 1
darek_olech

chyba cię pogrzało dla dzieci idz oglądaj deadpoola avengers infinity war i tak dalej kidzie

Pavelo_Gamer

A czym ten film się różni od Deadpoola? Tylko mi nie pisz, że jest od niego lepszy, bo to taka sama kupa, tylko z DC. Te filmy tak naprawdę nie są ani dla dorosłych, ani dla dzieci. Normalni ludzie czegoś takiego nie oglądają. Nie żebym ja był normalny, bo sam te głupoty oglądam. W każdym razie Legion samobójców 2 obejrzałem, ale to jeden z tych filmów, o których nie zamierzam więcej pamiętać, bo szkoda tracić na to czas więcej niż raz.

ocenił(a) film na 8
Pavelo_Gamer

Obiektywnie filmy MCU są skierowane do młodszych odbiorców. Dzięki temu osiągnęli taki sukces, przemawiając do każdej grupy wiekowej i zachęcając całe rodziny do chodzenia na seanse.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Pavelo_Gamer

Świetny film

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 7
darek_olech

Za drugim razem jeszcze lepszy :)

ocenił(a) film na 3
darek_olech

Jakich starszych? Takich samych dzieciakow z poczuciem humoru z podstawowki, tylko majacych dorosle cialo.

ocenił(a) film na 1
darek_olech

Jak można dać temu chłamowi powyżej 3/10 to jest poza mną.
Skierowany do dorosłego odbiorcy? W którym miejscu? Bo trochę było gore? Zero dobrej fabuły, zero dobrych postaci i ich rozwoju, żarty na poziomie tak niskim że aż szkoda gadać. Jedyne co w tym filmie było na miejscu to Amanda Waller i tyle.

darek_olech

Nadny jak flaki z olejem...pierwsza część lepsza

ocenił(a) film na 8
darek_olech

Naprawdę dobry. Suicide Squad obejrzałem już ze dwa miesiące temu i w zasadzie nie chciałem go oceniać. Tyle, że sceny z tego filmu mam nadal świeżo w pamięci plus zajefajna muzyka... odkurzone Pixies (Hey), czy K Fley (Can`t sleep). Polecam, choć odbiór, widząc po ocenach, to naturalnie kwestia gustu. Osobiście po obejrzeniu "Suicide..." z 2016 roku nie robiłem sobie większych nadziei, ale wyszło miłe zaskoczenie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones