PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 356 837
ocen
7,7 10 1 356837
6,4 32
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Wg mnie najgorsza część HP

użytkownik usunięty
Woops_Piwko

według mnie najgorsza to jest książę półkrwi, Insygnia się jakoś bronią ale ok twoje zdanie nie wnikam :P

ocenił(a) film na 5

W półkrwi przynajmniej nie ma takiej ciągłej, nudnej nawalanki jak w obu insygniach...

użytkownik usunięty
Woops_Piwko

za to ma zbędny romans
pominięte najważniejsze wątki
i okropna scena w Norze...

Insygnie w książce to też nawalanka, o to chodzi bo to bitwa o Hogwart ostateczne starcie a nie uczenie się czarować i siedzenie na zajęciach...

użytkownik usunięty
Woops_Piwko

nawalanka??? A co miało być poza bitwą w ostatniej części??? Myśl za nim coś napiszesz

Woops_Piwko

Przecież to finał i chyba to o chodzi! ;) Ale jak uważasz :P

Woops_Piwko

Dla mnie gorsze od tej nawalanki były śmierci Bellatrix i Voldemorta. No kurczę, nie wiem według kogo człowiek po śmierci rozsypuje się albo roztrzaskuje. Właśnie to mi się w książce podobało, że ludzie umierali jak ludzie. Że nie wspomnę o tym "pojedynku" Harrego z Voldemortem w postaci posyłania sobie przez godzinę nieruchomych promieni światła. No i pierwsza część insygniów mi się podobała, bo miała jakąś fabułę i całkiem wierną książce, a druga to chaos kompletny. Gdybym nie przeczytała książki to bym nawet nie wiedziała, że Lupin, Tonks i Fred zginęli, bo tak jakoś mało to obeszło bohaterów.

ocenił(a) film na 6
Woops_Piwko

Według mnie żadna część nie błyszczy wysokim poziomem. Co do ostatniej części, to myślę, że ta końcowa nawalanka była oczekiwana przez większą część widowni, ale ostała po prostu słabo zrobiona.

tunker

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

ocenił(a) film na 6
kotbury

Dzięki za troskę, ale jeśli chcesz rozmawiać o wzwodach, to obawiam się, że pomyliłeś portale ;)

Woops_Piwko

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones