PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 356 837
ocen
7,7 10 1 356837
6,4 32
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Już 20 marca w Kinach Helios odbędzie się pierwszy maraton wszystkich części Harrego Pottera:) Oczywiście maraton będzie podzielony na 2 części w pierwszej zostaną pokazane 4 pierwsze filmy kolejne za tydzień ;)

użytkownik usunięty
Marcin30

tylko w Heliosie? czy w multikinie też

ocenił(a) film na 8

Tylko kina Helios.

użytkownik usunięty
Marcin30

no to lipa :(

ocenił(a) film na 8

Być może Multikino też to podłapie ;) Było tak samo z Hobbitem że najpierw Multikino miało puszczać ,a potem miał tak samo Helios i chyba Cinema City. Tak więc nic straconego może , bo zainteresowanie pewnie będzie duże takim maratonem:)

użytkownik usunięty
Marcin30

U mnie najbliżej jest CC, ale w razie pogotowia :) mogę jechać do multikina, które mam o wiele dalej ale dobre i to. Heliosa nie mam :(

ocenił(a) film na 8

Jak ktoś chce to wszystko można :) 2 lata temu naginałem ponad 200km do Warszawy na maraton WP do Multikina bo u nas nie ma. Teraz byłem 170km w Radomiu na maratonie, za tydzień powtórka :) Też liczyłem że zainteresowanie będzie większe ale na sali jakieś 40-50 osób. Multikino z tego co czytałem kiedyś już próbowało zrobić taki maraton ale ze wzgledu na właśnie małe zainteresowanie zrezygnowali. Helios chyba lepie podchodzi do klientów bo jak dzwoniłem to pani mnie poinformowała że nawet jak sie sprzeda 1 bilet to seans się odbędzie. Polecam jak najbardziej, troche męczące zwłaszcza jak sie wstaje o 5 rano do pracy ale zawsze chciałem się wybrać na taki maraton i cieszę się ze sie udało, bo to jednak nie to samo co w domu :)

użytkownik usunięty
Ipog

spójrz na datę tego wpisu a potem się wypowiadaj...

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem co ma data do mojego wpisu?

użytkownik usunięty
Ipog

to że już o to nie pytam...

ocenił(a) film na 8

Bardziej odpowiadałem na post Marcina, może po prostu kliknąłem, źle. Post raptem z przed miesiąca.

użytkownik usunięty
Marcin30

Dwie nieprzespane noce, ale warto było! :)

ocenił(a) film na 8
Melanie_31

Oj tak było warto ;) teraz czekam na kolejny jakiś ciekawy maraton , ma być Igrzysk Śmierci i Hobbita ale na Hobbita to bym poszedł jak by były wersje reżyserskie które pewnie pojawią się na początku listopada.

użytkownik usunięty
Marcin30

Maraton wersji reżyserskich Hobbita powinien być w grudniu, zależy jak nasze kina będą szybkie, i czy w ogóle wiedzą o wersjach reżyserskich. Co do maratonów, ma być teraz z szybcy i wściekli w multikinie, i noc marvela z okazji premiery Avengers czas ultrona :)

użytkownik usunięty
Marcin30

kurczę mam nadzieję że multikino jeszcze powtórzy maraton Harry Pottera :P

użytkownik usunięty

każdy nerd byłby zadowolony

użytkownik usunięty

racja ;)

użytkownik usunięty

i w tym ja.

użytkownik usunięty

i ja ^^

użytkownik usunięty
Marcin30

ciekawy jestem czy będzie maraton Pottera z okazji tego spin offu Pottera

użytkownik usunięty
Marcin30

W IMAX za granicą maraton wszystkich części Pottera. Czy w Polsce będzie nie wiadomo

http://www.imax.com/news/harry-potter-imax-week

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones