PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 357 038
ocen
7,7 10 1 357038
6,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Szkoda, że to już koniec HP. Te wszystkie inne filmy jak " saga zmierzch", " avatar", czy " transformers", nigdy nie dorównają temu, jak przez 10 lat fani Harr'ego czekali na kolejną część przygód... Jak w księgarniach po paru dniach, nie zostało ani jednej książki...
To po prostu była mania.... Dziś niektórzy zapomnieli, jaką wielką sławą sławiła, sławi i będzie się sławić się saga Harrego Pottera, lecz wielu"harrymaniaków" nadal myślkę, że będą pamiętać, jak Harry Potter czarował ich przez 10 lat...
już w wrześniu tego roku, zapewne Harry Potter stanie się jedynie legendą zaczarowanego świata, lecz mam nadziieję i oczywiście Wy miejcie nadzieję, że Harry nigdy nie zniknie z naszej pamięci razem z Ronem no i oczywiście Hermioną :)

Pozdrawiam Serdecznie

DiDi_RamBo

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

Fakt szkoda :( HP to całe moje dzieciństwo , wszystkie filmy znam na pamięć a komnate tajemnic oglądałem ok 600 razy , czasami 2 razy dziennie. Właściwie to cały czas czekałem na nowe filmy i ksiazki. Żaden hit Pottera nie przebije nawet zmierzch (nudny ale wciągający) cała seria jest znakomita a insygnia śmierci (oczywiście książka) to największy hit wszech czasów. Ja z pewnością harry'ego nigdy nie zapomne.

Ja też dwa pierwsze filmy znałem na pamięć,mimo to nie znudziły mi się nigdy, reszta już mnie tak nie zachwyciła:-(
Chociaż byłem zaskoczony że ponury ,, Więzień Azkabanu"uważany jest za najlepszą część sfilmowana

DiDi_RamBo

Ja wyrosłem z Potter'a po przeczytaniu "Czary ognia". Filmy w ogóle mi się nie podobały poza jedynką i dwójką które oglądałem jako szczeniak :) Ale owszem, jest to kawał historii wielu ludzi.

DiDi_RamBo

Zgadzam się z przedmówcami. Moja prawdziwa Potteromania zaczęła się co prawda niedawno, bo rok temu(mam na myśli książki), choć fanką Harrego(przez filmy) stałam się od ukazania Kamienia Filozoficznego w kinach. I mimo, że jak na tego typu historię teoretycznie jestem za stara, to te przygody zawsze zostaną w moim sercu.
I niby mają coś jeszcze nakręcić, niby Rowling mówiła, że w takim razie może coś napisze, ale wolałabym nie. To już by nie było to samo, na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones