PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575967}

Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex

The Wizards Return: Alex vs. Alex
6,3 8 583
oceny
6,3 10 1 8583
Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex
powrót do forum filmu Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex

Nie podobał mi się. Raz czy dwa się uśmiechnęłam ale nic więcej. Temat oklepany, jakby zrobiony na siłe. Na nude i dla fanów może być ale miałam nadzieje na coś lepszego. No i brakowało mi Justin'a. Zła alex wracała i wracała boże ile można no i koniec był wiadomy od początku. Alex odzyskuje jej i moc wszyscy się cieszą. Nudziłam się

julasek1998

W dodatku to było troche dziwne , że Alex była taka dobra podzczas tych walk z samą sobą, jak na kogoś kto niemal cały czas spędza naa kanapie jest zbyt wystportowana. Ostatnia akcja Masona i ten jego tekst nigdy go nie lubiłem to porażka kompletna , zabił tego tam Dominika i zadowolony.

Ciapek18

Mialam takie chwile gdy mowilam : co?o co chodzi? T. Takie dziwne to bylo zgadzam sie z toba

julasek1998

hmm mnie się podobało, może dlatego że ten film potraktowałam jak cały odcinek i jak rozrywkę,. A Max mnie tu totalnie rozwalił hahah on to ma teksty :)

xenia281

max w tym całym serialu jest najlepszy, a te jego teksty powalają!!!

użytkownik usunięty
julasek1998

Ja wolę Zeke'a i Harper, bo Max czasami przesadza ze swoją głupotą - myślał, że Włochy to miasto w Japonii. Chyba ma to po siostrze, bo w jednym z odcinków trzeciego sezonu, tego z rodzicami Harper, Harper zapytała się Alex: ,,Czy ty w ogóle wiesz gdzie leży Rumunia?" na co Alex odpowiedziała: ,,No jasne Harper, to jest w Rzymie, przecież znam wszystkie nasze stany (w USA)". Pewnie to tylko zbieg okoliczności, ale tak mi się przypomniało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones